Kde najít prověřenou nebankovní půjčku

Hledáte rychlou prověřenou půjčku od seriózní nebankovní společnosti, protože vám banka nepůjčila? Poskytovatelů se nabízí mnoho a málokterý uvádí všechny informace, které by žadatele o půjčku měly zajímat. Jak vlastně bezpečnou a výhodnou půjčku od seriózní společnosti najít?

Začněme parametry půjčky. Můžete dát na doporučení od přátel a známých, zde je však třeba si ověřit, zda neměli půjčku sjednanou za nadstandardních podmínek (např. byli již stávajícími klienty společnosti, rodinný příslušník u společnosti pracuje apod.). Parametry doporučované půjčky můžete začít srovnávat s dalšími, které naleznete na internetu. Musíte si však dát pozor, aby u nich byly uvedeny všechny důležité údaje – a to nejen výše půjčky, výše splátky, doba splácení a úroková sazba, ale určitě i RPSN (roční procentní sazba nákladů) a kolik celkem za dobu splatnosti zaplatíte. Samozřejmostí by měla být i možnost stáhnout si a prostudovat sazebník poplatků a všeobecné obchodní podmínky. Nabídky absurdně výhodné i nevýhodné rovnou vyškrtněte ze seznamu.

Dalším krokem při pátrání, jak získat výhodnou a prověřenou nebankovní půjčku, je kontrola poskytovatelské společnosti. Pokud nemá na svých stránkách uveden dostatek kontaktů (telefony, e-mail, help linka, adresy zastoupení v regionech), raději si s ní nic nezačínejte. Pokud vše vypadá v pořádku, zapátrejte v černých listinách, které sestavují sami spotřebitelé na základě svých zkušeností. Některé stránky věnující se této tématice nabízejí i chat nebo diskusní fóra.

Pokud nemáte čas nebo trpělivost po bezpečném nebankovním úvěru takto pátrat, doporučujeme vám využít Hypopůjčku od společnosti TGI Money a. s., která zvítězila v testu nebankovních úvěrů pořádaným sdružením spotřebitelů Umbrella. Hypopůjčka je snadno dostupná americká hypotéka, prověřená tisíci zákazníky, s nízkou úrokovou sazbou a nastavitelnou výší splátek a dobou splatnosti. Je možné využít ji na cokoli a k jejímu získání nepotřebujete dokládat příjem nebo shánět ručitele.  Ani záznam v registru dlužníků není rozhodující. Za vyřízení žádosti neplatíte žádný poplatek předem.

Seriózní přístup společnosti dokládají i zkušenosti jejích klientů.